هزینه های ازدواج در گرجستان در سال 2024

ازدواج بین المللی در گرجستان

راهنمای ثبت ازدواج بین‌المللی گرجستان

ازدواج بین المللی در ایران در سال 2024
راهنمای ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان

به راهنمای کامل ما برای انجام ازدواج بین المللی رسمی در کشور زیبای گرجستان خوش آمدید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توانید با حداقل صرف هزینه و زمان، ازدواج‌تان را در این سرزمینِ پر از هیجان، برای همیشه ثبت کنید. بخوانید تا با راهنمای ثبت ازدواج بین اللملی گرجستان آشنا شوید.

شما به دنبال یک تجربه ازدواج خاص و ماندگار هستید؟ گرجستان، با فرهنگ غنی و قوانین آسان ازدواج، گزینه ایده‌آلی را برای عروس و دامادهایی که می‌خواهند وحدت خود را به رسمیت بشناسانند، عرضه می‌کند. ازدواج‌نامه‌های صادر شده در این کشور، پس از اتمام فرایندهای قانونی، در تمام نقاط جهانی که به معاهده‌ی آپوستیل پیوسته‌اند قابل قبول است.

برای آغاز به کار، زوج‌ها باید اطلاعات دقیق و کاملی از مستندات خواسته شده توسط مقامات گرجستان جمع‌آوری کنند. اسنادی نظیر گذرنامه‌ها و اسناد سفر  باید آماده باشند و در مواقع لزوم، اسناد طلاق یا فوت همسر سابق نیز مورد نیاز خواهد بود. پس از تهیه این اسناد، می‌توانید به‌راحتی در دفتر ثبت اسناد گرجستان ازدواج کنید. ( البته موارد بالا فقط در صورت های خاص اتفاق می افتد و در حال حاظر فقط پاسپورت و یا تراول داکیومنت کافیست )

توصیه‌های بعد از ازدواج و راهنمایی کامل ثبت ازدواج بین المللی گرجستان:
با در دست داشتن سند ازدواج صادره، مراحل بعدی شامل ترجمه‌ی معتبر به زبان کشور مقصد و اخذ مهر و هولوپرام آپوستیل است. این اقدامات، امکان پذیرش بین‌المللی سند ازدواج شما را تضمین می‌کند، چه برای امور اقامتی چه برای معاملات مالی و اداری در خارج از کشور.

نتیجه‌گیری:
ثبت ازدواج در گرجستان مسیری هموار و بدون دردسر برای کسب یک سند ازدواج قانونی و معتبر در سطح بین‌المللی است. با پیروی از مراحلی که در این راهنما شرح داده‌ایم، می‌توانید این بخش حیاتی از زندگی مشترکتان را با اطمینان کامل به پیش ببرید.   00995568072233

 

هزینه های ازدواج در گرجستان در سال 2024

مرکز ثبت ازدواج در گرجستان ( پیوند گرجستان)

اولین مرکز تخصصی ثبت ازدواج و طلاق در گرجستان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا