هزینه های ازدواج در گرجستان در سال 2024

ازدواج بین المللی در گرجستان

قوانین سفر به گرجستان

قوانین سفر به گرجستان

همانطور که میدانید گرجستان اخیرا سخت گیری های زیادی را برای ورد ایرانیان به اجرا در آورده است و هر روز سخت گیری های بی مورد بیشتر و بیشتر شده و خواهد شد ولی چنانچه مسافرین عزیز نکات زیر را رعایت کنند و مدارک را قبل از سفر به گرجستان را تهیه کنند سفر کم ریسکی را خواهند داشت . بخصوص عروس و دامادهای عزیزمون که قصد ثبت ازدواج در گرجستان را دارند خیلی بیشتر به نکات زیر دقت کنند

1 – حتما بلیط برگشت داشته باشید

2 – حتما هتل و یا آپارتمان خود را از قبل رزرو کنید و از واچر آن پرینت تهیه کنید و یا در گوشی موبایل خود داشته باشید و همچنین دقت داشته باشید در قسمت نام مهمان در واچر اسم تمام مهمانها نوشته شده باشد .

3 – بیمه مسافرتی – خیلی راحت بیمه را میتوانید بر حسب تعداد روز مورد نظر به صورت آنلاین از سایتهای شرکتهای بیمه تهیه کنید . 

4 – پول نقد همراه داشته باشید ( به ازای هر روز معادل صد دلار نقد باید همراهتان باشد و گاها باید پول را نشان بدهید ) نکته : پول هر مسافر باید پیش خودش باشه ( ویزا کارت و مستر کارت قابل قبول نیست )

 

ازدواج در گرجستان

کشور گرجستان به دلیل نزدیکی به ایران و عدم وجود ویزا برای ایرانیان عزیز و همچنین دارندگان پاسپورتهای اروپایی و امریکایی و انگلیسی ( و دارندگان تراول داکیومنت ) و همچنین مراحل بدون دردسر و راحت ثبت ازدواج محبوبیت زیادی را به دست آورده است ولی متاسفانه ورود به گرجستان به راحتی قبل نیست و حتما باید مدارک سفر کامل باشد و با رعایت کردن نکات بالا مطمینا بدون دردسر وارد خواهید شد . دوستانی که از ایران و یا سایر کشورها برای ازدواج به گرجستان میآیند حتما چند نکته دیگر را رعایت کنند 

1 – حتما در واچر هتل قسمت اسم مهمان اسم مهمانها درج شود 

2 – اگر هر کدام از کشور متفاوتی وارد میشوید ( یکی از ایران و یکی از اروپا ) حتما مدارک همدیگر را در موبایل هم داشته باشید مثل بلیط رفت و برگشت و عکس پاسپورتها

3 – دوستانی که از اروپا تشریف میاورند حتما علاوه بر پاسپورت ای دی کارت و یا گواهی نامه رانندگی یا هر مدرک شناسائی خود را به همراه داشته باشند .

4 – دوستانی که از اتریش با تراول داکیومنت طوسی قصد سفر به گرجستان را دارند حتما باید ویزا بگیرند .

5 – دوستانی که از کانادا قصد سفر به گرجستان را دارند چنانچه پی آر کانادا رادارند بدون ویزا میتوانند وارد شوند و چنانچه پی آر ندارند حتما باید ویزا بگیرند ( فقط تراول داکیومنتیها )

6 – سایر کشورهای اروپایی نیاز به ویزا ندارند ولی قبل از تهیه بلیط میتوانید از ما استعلام بگیرید 

ارتباط با ما

آدرس ما : گرجستان – تفلیس – خیایان پکینی شماره 37 

شماره تماس از ایران 09153067496

 شماره شهری از ایران : 91013123-051 

شماره گرجستان : 597095481-00995

هزینه های ازدواج در گرجستان در سال 2024

مرکز ثبت ازدواج در گرجستان ( پیوند گرجستان)

اولین مرکز تخصصی ثبت ازدواج و طلاق در گرجستان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا